Краля слънце !!!!
#11 Removed user 24.01.2017 22:02
High surf
62 Posts

<blockquote><h3>Pleven United написа:</h3>Аз имам 6 СТ Разбрах как стана така и мога и 11 да имам, но не мисля, че е
честно. Все пак 6-тия, ще го продам, когато набере скорост, а защо не съм го
продал веднага, ще отговоря само на един човек. Писал съм и в други теми. От
месеци чакам администратор или някой да се свърже с мен да му обясня как да си
оправи бъга, но нейсе.</blockquote>
НЯМА И ДА СЕ СВЪРЖЕ БРАТ ПИСМО ОТ УМРЯЛ ПОЛУЧАВАЛ ЛИ СИ

#12 Removed user 06.02.2017 16:51
PFC Sozopol
804 Posts

<blockquote><h3>Доростол 2003 написа:</h3>Дайте наистина да спираме кранчето и да гълта водица краля слънце !!! И всеки
да си напише ИГРА БЕЗ РАЗВИТИЕ !!!</blockquote>
Аз от години съм написал нещо подобно, а кранчето вече не помня кога го спрях. Но докато има и един, който налива, краля ще папка и потрива доволно ръчички че има едни....(да не използвам епитети да обидя някого), дето все още го хранят добре въпреки всички мизерии които им предоставя играта в негово лице срещу парите им. А поредното доказателство от днес, не че ми пука нещо вече тука, но все пак съм изумен от този мач, е това за купата: http://www.shampioni.com/?act=tvcup&round=247033 , загубен с дузпи с 0:O :2 от мен :O .Разликата в класите е повече от 2 пъти, с човек повече, без умора, но явно това не стига да вкарам гол, че и поне 1 дузпа даже, пълен цирк, обяснения с късмет и т.н. са меко казано смешни.

#13 Removed user 09.02.2017 12:58
Red scorpions
662 Posts

Ще се сетите :D

#14 Removed user 17.02.2017 00:25
Demons
119 Posts

Тази игра е толкова затънала вече, че не си струва и да се опитваш да мамиш:D :D :D